Termální lázně Slovensko

 Termální lázně na Slovensku,  to je dnes řada tradičních a moderních středisek pro relaxaci i odpočinek v termálních lázeňských vodách. A my vám nabízíme, tak jako každou sezonu - jednodenní zájezdy do dvou tradičních termálních lázní Slovenska, o kterých si myslíme, že za zájezdy stojí - Termáplarku Velký Meder a Thermal parku Bešeňová. V termínech, které najdete zde.

Jestliže tedy uvažujete o zájezdu do některých termálních lázní Slovenska, prostudujte si naši nabídku volných míst v termínech zájezdů do termálních lázní Slovenska a podívejte se i na náš ceník zájezdů, kde si jistě vyberete určitý zájezd za relaxací a za rozumnou cenu.  

Termální lázně Slovensko - TERMÁLPARK "CORVINUS" VELKÝ MEDER   

  Nejpopulárnější termální lázně Slovenska + venkovní termálpark, který stojí za to navštívit, se rozkládá na 80ha lesoparku v Poddunajské nížině na hranicích s Maďarskem. Tyto termální lázně jsou zaměřeny na širokou veřejnost.Svoji zábavu zde najdou rodiny s malými dětmi, stejně tak jako v teplé, léčivé termální vodě relaxující důchodci a lidé středního věku, neboť vody těchto termálních lázní příznivě působí při všech potížích pohybového aparátu, zánětu kloubů a revmatismu. A to jsou nemoci a potíže, jimiž trpíme v současné době téměř všichni.

Termální lázně Slovensko - GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

   Moderní termální lázně + venkovní termálpark zasazený do krásného prostředí Tater s fantastickým wellness a panoramatickým výhledem na okolní vysoké hory.